Visuality

Full Stack Software House

o nas

Oferujemy usługi opracowywania dedykowanego oprogramowania.
Wybierz najlepszych ekspertów zorientowanych na biznes, którzy nie tylko dostarczą Ci szyty na miarę kod wysokiej jakości, ale także dostosują się do sposobu, w jaki prowadzisz działalność i doradzą w podejmowaniu ważnych decyzji.


Eksperci Visuality zbudują trwałe, solidne, rozbudowane, łatwe w utrzymaniu aplikacje internetowe, gotowe do pracy na urządzeniach mobilnych, sprawią, że będą wyglądać świetnie i pomogą Ci dotrzeć do klientów.

Jako firma wypracowaliśmy nasze najlepsze praktyki i wytyczne, aby zapewnić najlepsze wyniki, ale ostatecznie to LUDZIE sprawiają, że to wszystko się dzieje.

Jesteśmy dumni z kultury Visuality
Budujemy ten biznes od ponad 9 lat starając się dowiedzieć jaką firmą chcielibyśmy być i z jakimi ludźmi chcielibyśmy współpracować. Zajęło nam to trochę czasu, ale wiemy, że stworzyliśmy kulturę, która odpowiada zarówno oczekiwaniom naszych ludzi, jak i potrzebom klientów. Kultura oparta na pozytywnych wibracjach, ekscytacji, głodzie wiedzy i samodoskonalenia. Kultura ta, sprawia, że ​​jesteśmy tym, kim jesteśmy i definiuje sposób, w jaki pracujemy.

Tak więc współpracujemy, śmiejemy się i spędzamy razem dużo czasu pracując nad ekscytującymi projektami. Pamiętamy jednak, że życie to nie tylko praca. Dlatego lubimy od czasu do czasu zrobić sobie przerwę i wziąć udział w zajęciach, które mogą uczynić nas lepszymi jako zespół, zarówno pod względem rozwoju osobistego, jak i silniejszych przyjaźni.

kontakt

<Powrót do Partnerów

Kogo szukamy?


Z jakimi ludźmi chcemy pracować

„...mózg i sportowiec, wariat, księżniczka i przestępca”.

Więc kiedy już wiesz, jaki jest twój rzeczywisty cel w biznesie, możesz zacząć myśleć o ludziach, którzy pozwolą ci to osiągnąć. Jest takie powiedzenie, dość banalne, biegające po świecie biznesu „zawsze zatrudniaj ludzi lepszych od siebie”. Uważamy, że to jest esencja, jeśli chodzi o ich potencjał – ale nie wiedzę.

Od samego początku wierzyliśmy w zatrudnianie ludzi, którzy mają dar. Dlatego prawie nie patrzymy na CV. Staramy się rozmawiać z każdym, nawet jeśli jest to krótki e-mail lub telefon. To niesamowite, jak wiele możesz czuć do każdej osoby, kiedy z nią rozmawiasz - zamiast zastanawiać się, którą szkołę ukończył lub jakie dokładnie było jej doświadczenie. Nie zrozumcie tego źle – wiedza i wykształcenie są ważne – ale już wielokrotnie udowodniliśmy, że niektórzy ludzie bardzo szybko wejdą na dany poziom wiedzy – i to właśnie z nimi chce się pracować.

Mamy więc potencjał – co dalej? 
Bycie odpowiedzialnym.

Wydaje się dziwne, prawda? Ale jeśli się nad tym zastanowić – to absolutnie nie. Pamiętaj - zależy nam na jakości - a nie na pieniądzach, sławie (o tak, są tacy ludzie!) czy wielkości firmy. Musimy pracować z ludźmi, którzy są odpowiedzialni. Nie tylko swoją pracą, ale także słowami. W świecie technologii czasami spotykam ludzi, którzy są niesamowici w swojej dziedzinie, ale w życiu są totalnymi palantami - nie potrafią komunikować się ze współpracownikami czy klientami. Są też osoby, które swoją pracę traktują jako kolejną okazję do zarobienia pieniędzy i wyjścia, kiedy tylko mogą.

Obie te cechy zrujnowałyby naszą wizję. My, ludzie Visuality, jesteśmy (i nie boję się tego powiedzieć) dobrzy w kontaktach z ludźmi tak samo jak z naszymi umiejętnościami technicznymi. Nigdy nie boję się, gdy nasi klienci rozmawiają z kimkolwiek w firmie. Nigdy też nie martwię się o nasze zaangażowanie w projekt.

Połączenie tych dwóch cech charakteru tworzy idealnego członka zespołu. Ale jest coś jeszcze, coś innego...

Jak się pracuje?

 • Diana Czarnecka

  Project Manager
  Jest wiele rzeczy, które sprawiają, że Visuality jest niesamowite: wspaniali ludzie, atmosfera zaufania i otwartości, wyjątkowe poczucie humoru zespołu i przejrzystość – żeby wymienić tylko kilka. Ale to, co naprawdę wyróżnia, to to, że każdy jest tu naprawdę mile widziany i czuje się akceptowany. Różne opinie, hobby, style życia – są bardzo cenione, dzięki czemu Visuality jest miejscem, w którym chcesz być.
 • Michał PIórkowski

  CEO & COFOUNDER
  Naprawdę wierzę, że praca z ludźmi, których naprawdę lubisz, pomaga w budowaniu wspaniałego biznesu. Myślę, że im lepiej znasz członków swojego zespołu i im bardziej się lubicie, tym lepsze będą wasze relacje biznesowe
 • Jarek Lubelski

  Web & mobile apps
  Jesteśmy świetnym zespołem, nie tylko w godzinach pracy. Różne pasje, przekonania, osobowości, katalizowane otwartością i życzliwością, to wyjątkowa synergia, której doświadczam tutaj na co dzień. Naprawdę czuję, że wreszcie znalazłem swoje miejsce na Ziemi
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram