Ragnarson

We are behind the success of startups

o nas

Tworzymy zróżnicowane środowisko, w którym ludzie mogą w pełni wykorzystać swój potencjał.
Tutaj każdy staje się mini-CEO, który podejmuje samodzielne decyzje kierując się kontekstem rynkowym i celami firmy.
Każda podejmowana przez nas decyzja jest poparta wkładem członków zespołu – co jest częścią naszej kultury informacji zwrotnej.

Jesteśmy wyjątkową kombinacją utalentowanych członków zespołu z różnych środowisk i doświadczeń. Wśród nas znajdziesz maniaków technologii, podróżników, smakoszy, sportowców, wędrowców, joginów, muzyków, płetwonurków, stolarzy, a nawet pilota. To, co nas łączy, to nasze zaangażowanie w tworzenie oprogramowania, które będzie miało wpływ na nasze środowisko naturalne i społeczności

Nasze podstawowe wartości są aktywną częścią wszystkiego, co robimy. Każda z nich przypomina nam, abyśmy byli wierni sobie, podejmując świadome decyzje i osiągając niesamowite wyniki dla naszych klientów.

Nasze Wartości

WZROST - Chętnie ucz się nowych rzeczy. Miej szerokie zainteresowania i bądź ciekawy świata. Dążyć do perfekcji. Podziel się swoją wiedzą z innymi.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ - Podejmij się niewygodnych zadań, z którymi sobie poradzisz. Nie bój się ryzyka związanego z podejmowaniem decyzji. Nie uciekaj od błędów. Szybko komunikuj problemy.

ZAANGAŻOWANIE - Przejąć inicjatywę. Zadbaj o sukces zespołu. Wyjdź poza to, czego oczekujesz. Znajdź pasję w tym, co robisz.

OTWARTOŚĆ - Bądź odważny i kwestionuj decyzje, z którymi się nie zgadzasz. Otwarcie mów o problemach. Poświęć czas na pomaganie innym. Podejście do zmiany pozytywnej.

DAWANIE  WARTOŚCI - Rozpoznaj, co należy zrobić dobrze od samego początku. Upraszczaj złożone rzeczy i umie wybrać 20% pracy, która zapewni 80% wyników. Dostarczaj wysokiej jakości rozwiązania, pamiętając o pełnym obrazie.

kontakt

<Powrót do Partnerów
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram