Netguru

World-class agile teams on demand

o nas

Netguru to polska spółka akcyjna oferująca usługi doradztwa, tworzenia oprogramowania oraz projektowania produktów cyfrowych. Firma powstała w 2008 r. i obecnie ma na koncie ponad 1000 ukończonych projektów.

Netguru współpracuje przede wszystkim z firmami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, a także z Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Firma pracuje zarówno z największymi markami na świecie, takimi jak Volkswagen, IKEA, czy Keller Williams, jak również z wieloma szybko rosnącymi startupami, m.in. w branży finansowej (Solarisbank), edukacyjnej (Babbel), czy nawet z producentami robotów (Temi).

Zespół Netguru liczy ponad 1000 osób pracujących z całego świata. Nasi pracownicy wpłynęli na sposób, w jaki ludzie słuchają muzyki, uczą się języków obcych i wypożyczają rowery. Praca naszego zespołu została opisana w The Next Web, Konferencji UXDX i Product Hunt.

kontakt

<Powrót do Partnerów

Jak się pracuje?

 • Mateusz Jankowski

  UI Lead
  “Budujemy środowisko pracy, w którym czujemy się dobrze – wspierani i bezpieczni. Dzięki naszej uważności na potrzeby innych ludzi, wymianie informacji, możemy doświadczyć więcej empatii.”
 • Marta Grzesiak

  Senior QA Engineer
  “Praca w sprzyjającym środowisku, które pozwala Ci się rozwijać, robi różnicę. A świadomość, że firma ma wartości, w które wierzy, i których nie boi się bronić, sprawia, że czuję się bardzo dumna z kultury, którą stworzyliśmy.”
 • Marta Stachowska-de Freitas

  Recruitment Deputy Manager
  W Netguru każdy członek zespołu jest chętny do okazania wdzięczności i uznania ludziom, z którymi współpracuje, za każdym razem, gdy wykonują niesamowitą pracę. Wierzę, że to dzięki kulturze ciągłego feedbacku i otwartej komunikacji – wszyscy czujemy się za to odpowiedzialni.
 • Adrian Kamiński

  Senior Project Manager
  Dlaczego Netguru jest inne? Ponieważ firmie po prostu zależy. Od pierwszego dnia rekrutacji wiedziałem, jaka będzie moja ścieżka. Moje pierwsze tygodnie w Netguru również były bardzo dobrze zaplanowane – proces onboardingu przebiegł gładko i poczułem się jak w domu. Przydzielono mi dedykowanego mentora, którego rolą było wspieranie mnie przez pierwsze tygodnie. Bycie Project Managerem w Netguru oznacza współpracę z całą masą doświadczonych ludzi, którzy chętnie pomagają i dzielą się swoją wiedzą.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram