2n

Software House, specialized in enterprise solutions.

o nas

2N to mała firma specjalizująca się w Rubym w tym Railsach oraz Trailblazerze. Liczymy 25 osób, z czego jedna jest PM, cała reszta to developerzy. Nie posiadamy działu sprzedaży ani marketingu czy też HRu. 

Wszystkie projekty jakie mamy trafiły do nas z polecenia - cieszy nas to i pozwala nam sądzić, że dobrze napisany kod nie dość, że obroni się sam, to jeszcze wygeneruje kolejne leady. Leady od klientów którzy nade wszystko cenią sobie jakość.

Pochodzimy z Białegostoku i tutaj też mieści się nasze biuro, aczkolwiek praca asynchroniczna umożliwiająca prace zdalną to coś co kultywujemy od początku istnienia firmy.

Jak się do nas dostać

Odezwać się do nas :) Przeprowadzimy luźna rozmowę o kodzie i tym co rozumiemy przez 'dobrze napisany kod' czy też 'dobrze prowadzony projekt', przy okazji sprawdzimy jak się nam rozmawia i jeśli znajdziemy wspólny język to możemy działać :)

Jakie mamy wymagania

Ufamy, że kodowania nauczyć może się każdy wcześniej czy później. Nie można tego samego powiedzieć o komunikatywności, incjatywie i odpowiedzialności oraz otwartości - to są cechy nad którymi pracujemy oraz których oczekujemy od kolejnych potencjalnych współpracowników.
No i oczywiście szczerości, z uwagi na to, że kontrolowanie to proces który w firmie powiedzmy "pomijamy" - zaufanie jest dla nas kluczowe.

kontakt

<Powrót do Partnerów
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram